18 Ocak 2013 Cuma

Cem Yılmaz ve düşündürdükleri (güldürdükleri)Dün  sinema  günümüzdü. İrem 'i annemden alıp ( annemin yaptığı pişiler eşliğinde)  eve geçtik.Yağmur yine hırslıydı . Çayımızı demledik ve bu kez ıslanmadan eve girmeyi başaran Mustafa ile oturduk masaya .Yendi, içildi, babası İrem'i tebrikledi.İngilizce sınavından 100 almış, performans ve kitap kontrollerinden de ;)
nasıl taşıdın kızım ? diyor İrem de cevap hazır neyi ? yüzleri mi :))))
Derken İrem 'in aklına matematik kitabında eksik kalan kısımların tamamlanması gerektiği geldi.Bİr posta ödev yapıldı.Gİtme zamanı gelince yine sonsuz torba ,poşet eşliğinde anneme çıkıldı.İrem öpüp koklandı anneme de son dakka golü,  kısık göbekten gelen sesle :p mıtımıtık ödivi vağmıs ... denip tüyüldü :)) Annemin dizisi vardıysa da yazık oldu :D

Cem Yılmaz 'ı geçen hafta izleyememiştik.Bu hafta da Forum kapalı gişeydi.Neyse ki , Park Bornova da yakın bize , ikinci salon da açılmış.Yetiştik 21,30 seansına.

Gülüyorsun abicim, net.

Bizler daha iyi anlıyoruz onu çünki üç beş yaş farkla da olsa aynı çağın , aynı yılların çocuklarıyız :) Cem Yılmaz güzel şeyler yapıyor.Beğeniyoruz, halk olarak da takipçisiyiz, bilet bulunuyor o derece.

Üç gündür çok geç yatıyorum ,hemen uykuya geçiyorum ama yetmiyor.Haftasonu dinlenebiliriz umarım.İrem'İn sınavları bitti çok şükür. Lise son sınıf gibi bir 4.sınıf geçiyor üzerimizden.Tüm çocuklara başarılar dilerim.

Dün akşam kitabımı da okuyamadım.Ayşegül nerelere geldi acaba :)

Kitapların son sayfaları beni yeni kitap seçme heyecanı sarar.. Başladık yine bakalım kalbim gümgüme güm yapmaya yaşasın :))

14 yorum:

 1. bu akşamda ben gidicem inşallah :))
  o belli belirsiz sesleri bende çıkartıp tüyerim arada :) çok zevkli oluyo hahahaaa :))
  öpüldün canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yorumlarını merak ettim doğrusu bir uğrayıp bakmalı :)

   Sil
 2. maşallah İrem'e ...başarıları daim olsun...
  inanmayacaksınız ama Cem Yılmaz'ın yeni filmi çıkmış,vizyona girmiş burdan öğrendim...Nerde yaşıyorum ben?dedim...En son sinemaya gittiğimde 12 haftalık hamileydim,yaklaşık üç sene olmuş....Olsun,kuzum biraz daha büyüsün yine gideriz inşallah...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biraz daha sabredin, bir dönem böyle geçiyor.Sonra bir bakmışsınız Cansu büyümüş :)

   Sil
 3. yarın akşam biz de gidicez bir aksilik olmazsa.cem yılmaz gık dese gülücez zaten,öyle hazırız:)

  YanıtlaSil
 4. ne yağmur vardı Manisa'da. İzmir'i düşünemiyorum bile.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İş için mydi bu gelmeler ? İZmir'e uğrayamadın sanırım :s çok yağdı o hafta :.

   Sil
 5. SEvgili kızınızın başarıları daim olsun inşallah..:))
  Biz de dün gece kızımla gittik saat 20:15 seansına. Ama işin doğrusu ben hiç beğenmedim. Özellikle cinsel içerikli esprileri çok çok kötüydü. Sinemaya Gelenler hep genç kız ve genç erkekler. Bence çok kötü örnek oluyor onlara.. Gülmekten çok düşündüm ben...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. GÜldük, çıktık , anlık geldi geçti, ama eşime dedim annemle ya da çocukla gidilecek bir gösteri değilmiş diye.

   Sil
 6. Bizde cumartesi Cem Yılmaz mı, Pi'nin yaşamı mı derken , pi ye girdik felsefik metaformik karmasık film:)) gir cem yılmaza karnın agrıyana kadar gül di mi:) ama bunu tatlı niyetine bu haftaya sona sakladık. bizde aksama gülücez işallah, biraz ihtiyacımız var bugunlerde.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pi 'yi merak ediyoruz biz de .gülmek hep lazım ;)

   Sil
 7. .meraktan oluyorum Cem yılmaz ıcın... Bızımkılerın de mıtımatık odıvı olsaydı da bıraksaydık anneme: )
  Kıtap ıcın maıl attım: )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maili aldım :) ;) ben bugün iki satır okuyamadım :(

   Sil