9 Eylül 2013 Pazartesi

okul günlükleri biiiiir...

Geçtiğimiz çarşamba günü okulumuzun açılışına davetliydik.Sevgili Üstün Dökmen'İn katılımı ve hoş söyleşisi ile çok güzel bir akşamüzeri geçirdik .


perşembe günü oryantasyon sürecinde İrem ve yeğenim Deniz sınıflarını görüp, arkadaşları ile tanıştılar.Biz anne babalar bir sağa bir sola koşmak sureti ile okul kıyafeti, servisi , v.s ile ilgilendik.

Normalde okulun bugün açılması gerekiyor.İzmir'İn kurtuluşu sebepli mahalli idare tatili ve yarın sabah açılacak okulumuz :)
heyecan ve heves dorukta tabii..

Bu arada neler yaptık ;

cuma sabahı diş hekimimiz ile randevumuz vardı.İrem'İn dişleri iyice sallandığında babası yokluyor zaten eline geliyor .en son üst köpek diş çıktı baktık nasıl minik bir diş :) sevimli şey , ama gerisi kalmış ağızda, İrem'İn eline gelince bastı feryadı ! bir de çürüğümüz vardı, neyse dolgusunu yaptırdık arta kalanı çektirip döndük.

İzmir Fuarı açılmıştı cuma akşamı klasik fuar ziyaretimizi gerçekleştirdik. Bölge metro çıkışı merdivenler rengarenk !

İzmir saat kulesi ;) Eshot çalışanları yapmış bravo :)


bu fotoğraf karelerinde hep baba-kızlar vardı o akşam , net !  eeee  baba tarafından Ordu'lu olunca İrem bu karede olmak istedi :)fuarın olmazsa olmazı Lunapark ! Cumartesi günümüz ev-annemin evi arasında gelgitlerle geçti :) sonbahar geldi düzene girdik yavaş yavaş, pazar alışverişimiz yapıldı, akşama rakı-balık sofrası da kociş tarafından hazırlandı oh tam keyfçek bir akşamdı :)

Pazar sabahı Buca'da halamız ile kahvaltımızı yapıp alışverişe geçtik, İrem ve Deniz için çanta,ayakkabı v.s alındı.Yine annemde toplanıp bütün gün kitap kapladık :D
çocuklar da  yardım ettiler biraz sonrası çılgınlık çılgınlık eğlence idi..

direnöğrencivelisi 

kızım benim çılgın işte.. Deniz'e de özgün ol biraz diyor , taklit etmesin deyü hehehe :))dün gece uykum kaçtı , biraz kitap okudum , Ercan Kesal ,Peri gazozu ..insanı derinden düşündüren okuması keyifli bir kitap.
Frınge 2 sezon son iki bölümü de izledim, iyice uykum kaçtı hey allam ..

güzel günler olsun dilerim :)

4 yorum:

 1. hayırlı olsun geçmiş olsun.
  pek keyifle okuyup baktım.
  :)

  YanıtlaSil
 2. Canım başarılar dilerim yeni ders yılında, Peri Gazozu demiştim di mi?
  Çok sevgiler İrem'e ve sana :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet Özlemcim sizlerde görüp okumak istemiştim :)
   bizden de sevgiler , size de başarılar dilerim :)

   Sil